
Ультратонкий блок живлення 24В, 60Вт, 2,5А, герметичний
- В наявності
- Код: PPF-SY-C-24v-60w
378 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультратонкий герметичний блок живлення PPF-SY-C-24V-60W — це потужний і водночас компактний пристрій, який забезпечує стабільне живлення світлодіодних стрічок та LED-світильників у побутових і комерційних інсталяціях. Завдяки класу захисту IP67, блоку не страшні пил, волога чи бризки — він ефективно працює навіть у складних умовах.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.19 kg |
| Висота | 21 mm |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Габарити паковання | 27x10x2 |
| Довжина: | 185 mm |
| Кількість в пакованні | 50 |
| Матеріал каркаса | пластик |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 60 W |
| Особливості | Компаунд |
| Під'єднання | Кабель |
| Сила тока | 2.5А |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ширина (Діаметр) | 30 mm |
- Ціна: 378 ₴