
Ультратонкий блок живлення 12В, 36Вт, 3А, герметичний
- В наявності
- Код: PPF-SY-C-12v-36w
270 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Герметичний ультратонкий блок живлення PPF-SY-C-12V-36W — це компактне та надійне джерело живлення, створене для стабільної роботи світлодіодної продукції у різних умовах експлуатації. Його сучасний пластиковий корпус чорного кольору, залитий спеціальним компаундом, забезпечує захист від вологи, пилу та механічних пошкоджень. Пасивне охолодження забезпечує безшумну роботу, а висока ефективність дозволяє з легкістю забезпечити живлення потужних діодних систем на 12 В.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.17 kg |
| Висота | 21 mm |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Габарити паковання | 27x10x2 |
| Довжина: | 165 mm |
| Кількість в пакованні | 50 |
| Матеріал каркаса | пластик |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 36 W |
| Особливості | Компаунд |
| Під'єднання | Кабель |
| Сила тока | 3А |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ширина (Діаметр) | 30 mm |
- Ціна: 270 ₴