
влевовправо
Ультратонкий блок живлення 12В, 36Вт, 3А, Олівець - stick
- В наявності
- Код: PPF-SL-C-12v-36w
137 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультратонкий блок живлення PPF-SL-C-12V-36W у виконанні "Олівець" (stick) від ТМ "Diasha" — це компактне джерело живлення для підключення світлодіодної стрічки та світлодіодних світильників, яке забезпечує стабільну роботу навіть у найменш доступних місцях. Завдяки видовженому формату, пристрій практично непомітний в інтер'єрі, а його алюмінієвий корпус ефективно розсіює тепло, забезпечуючи природну конвекцію без використання активного охолодження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05 kg |
| Висота | 18 mm |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Габарити паковання | 27x10x2 |
| Довжина: | 220 mm |
| Кількість в пакованні | 190 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 36 W |
| Під'єднання | Кабель |
| Сила тока | 3А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ширина (Діаметр) | 17 mm |
- Ціна: 137 ₴
