
влевовправо
Блок живлення 24В, із захистом від дощу, 400Вт, 16.66А
- В наявності
- Код: NPB-24v-400w-IP44
894 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення 24V потужністю 400W ступенем захисту IP44 від ТМ "Діаша" — це високоефективний і безпечний пристрій для стабільного живлення світлодіодної стрічки, який чудово поєднує в собі потужність, захист від опадів і довговічність. Його міцний корпус виготовлений з анодованого алюмінію, що сприяє надійній роботі при тривалих навантаженнях і відмінно відводить тепло. Всі внутрішні компоненти захищені компаундом, а вентиляційні отвори спроєктовані з урахуванням стікання дощової води. Вертикальне кріплення та обов’язкове розміщення клемами донизу забезпечують максимальний рівень безпеки при експлуатації у вологих середовищах. Пасивне охолодження гарантує безшумну роботу та відсутність рухомих частин, що робить пристрій довговічним і зручним у використанні.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.66 kg |
| Висота | 200 mm |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Габарити паковання | 22x12x5 |
| Кількість в пакованні | 30 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 400 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Особливості | Вхідний фільтр |
| От стены | 50 mm |
| Під'єднання | Гвинтові клеми |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ширина (Діаметр) | 115 mm |
- Ціна: 894 ₴

