
влевовправо
Блок живлення для світлодіодних люстр та бра 48W
- В наявності
- Код: TL trans 8-24Wx2
120 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення для світлодіодних люстр і бра.
Застосовується в люстрах як драйвер для кольорового світлодіодного підсвічування (3color), а також для бра з режимами перемикання холодний-теплий-нейтральний.
Блок живлення встановлюється на місце рідного блоку живлення світлодіодної люстри чи бра.
Даний комплект може бути використаний для бра та люстр з робочим струмом світлодіодних модулів від 210мА до 300 мА.
Блок живлення має 2 вихідні канали для підключення до стандартної світлодіодної люстри, схема підключення "із загальним плюсом".
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 kg |
| Висота | 30 mm |
| Габарити паковання | 15x15x5 |
| Довжина: | 40 mm |
| Кількість в пакованні | 200 |
| Загальна потужність | 48 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Ширина (Діаметр) | 30 mm |
- Ціна: 120 ₴
