
влевовправо
Рефлекторна світлодіодна лампа 12Вт
- В наявності
- Код: 12W LED E27
120 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа ідеально підходить до світильників у стилях лофт та мінімалізм.
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 kg |
| Висота | 90 mm |
| Габарити паковання | 10x12x10 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 12 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Патрон | E27 |
| Ширина (Діаметр) | 100 mm |
- Ціна: 120 ₴

