
влевовправо
Бра Empire в латунному каркасі з прозорими та металевими трубочками W 2218B-100*350
- Немає в наявності
- Код: 2218
1 045 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Інформація для замовлення
| Модель | J 881 AB |
|---|---|
| Колір корпусу | Латунь |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір стельової основи | 10х5 см |
| Цоколь | G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 2 |
| Вага | 0,65 кг |
| Розмір паковання | 50х16х10 см |
| Ширина | 10 см |
| Довжина: | 35 см |
- Ціна: 1 045 ₴
