
влевовправо
Стельова люстра в чорному корпусі з вигнутими ріжками на 4 лампи YQ 22317/4 BK+WT
- Немає в наявності
- Код: 22317/4
2 555 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Модель | YQ 22317 |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Розмір стельової основи | 15 см |
| Цоколь | G9 |
| Розмір плафона | 10 см, 12 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 4 |
| Вага | 1,7 кг |
| Розмір паковання | 58х18х22 см |
| Ширина | 55 см |
| Висота | 25 см |
| Довжина: | 80 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 555 ₴
