
влевовправо
Світлий світильник T 70W Модель: 402133
- В наявності
- Код: 7406
2 452 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Адреса встановлення | Для спальні |
| Напруження | 230V |
| Тип світильника | Накладна |
| Застосування | Для кухні |
| Міцність | 70W |
| Матеріал для корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Світлова швидкість | Max 5600Lm |
| Колір корпусу | Білий |
| Температура кольору | 2500K-4000K-6500K |
| Драйвер | Вбудований |
| Степінь захисту | IP20 |
| Розмір | 575 x80 мм |
| Комплектація | Дистанційний пульт |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Виробник | Feron |
- Ціна: 2 452 ₴
