
Сучасна довга люстра на 10 ламп чорна + LED (918LP267-10)
- В наявності
- Код: 918LP267-10 BK+BK
4 970 ₴
| Стиль виконання | Модерн |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 10 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип цоколя | G9 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
Габаритні розміри
| Довжина | 120 см |
|---|---|
| Ширина | 28.5 см |
| Висота | 115 см |
Люстра 918LP267-10 BK+BK — це стильне і практичне рішення для створення комфортного освітлення. Її лаконічний дизайн гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр, підкреслюючи його елегантність.
Металевий корпус і скляні плафони створюють елегантний образ, який легко впишеться в сучасний або лофт інтер'єр, також до корпусу приєднано LED підсвічування-кільце (4500К). Універсальні розміри (довжина люстри 1200мм, розмір плафона 100мм/120мм/150мм, висота 350-1150мм, діаметр кільця 285мм, розмір стельового кріплення 650х60х30мм) дозволяють встановити світильник в житлових, комерційних або офісних приміщеннях. Можливість використовувати лампи з цоколем G9.
Переваги світильника:
Сучасний і універсальний дизайн.
Підходить для житлових і комерційних приміщень.
Простота установки.
Довговічність завдяки якісним матеріалам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Виробник | Levistella |
| Стан | Новий |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
- Ціна: 4 970 ₴

