Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні |
|---|---|
| Форма | Коло |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Серія | J 061 |
| Розмір плафона | 12 см |
| Цоколь | G9 |
| Кількість ламп | 12 |
| Максимальна висота | 160 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Вага | 4 кг |
| Розмір упаковки | 75х50х20 см |
| Довжина | 90 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
- Ціна: 6 650 ₴


