
влевовправо
Подсветка зеркал-картин 40см led 229459
- В наявності
- Код: 229459
960 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Інформація для замовлення
| Потужність | 14 W |
| Напруга | 100-250 V |
| Світловий потік | |
| Колірна температура, К | три режими |
| Матеріал корпусу | метал |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Ступінь захисту | |
| Розмір (д*ш*в) | 400 мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | |
| Колір корпусу | хром |
| Особливості | вимикач |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
- Ціна: 960 ₴


