
Світлодіодна люстра з RGB-підсвіткою і пультом керування на 32+24 Вт 225330A-2 BK+RGB
- В наявності
- Код: 225330
956 ₴
+380 (96) 289-26-16
+380962892616повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Стиль виконання | Хай-тек |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 56 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
|
|
|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
Габаритні розміри
| Довжина | 33 см |
|---|---|
| Ширина | 22 см |
| Висота | 11 см |
Світлодіодна люстра на 3 джерела світла (вбудовані світлодіоди), акрил, пульт ду з димером, RGB-підсвітка, колір каркаса чорний, ширина 22 см, довжина 33 см, висота 11 см, каркас метал, потужність 32+24 Вт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Splendid-Ray |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 956 ₴